Consistori – Regidors/es

Equip de govern

Àstrid Desset DessetAstrid Desset Desset (PDeCAT)  Alcaldessa [Informació completa]

Personal, Governació i Relacions Institucionals, Noves tecnologies i Transparència

adesset@angles.cat

Josep Casadellà Turon* Josep Casadellà Turon (AM) 1er tinent alcalde [Informació completa]

Cultura/Festes, Policia/Seguretat, Medi Ambient.

jcasadella@angles.cat

Jordi* Jordi Pibernat Casas (AM) 2on tinent alcalde [Informació completa]

Educació/Formació, Comunicació/Difusió, Joventut, Esports.

jpibernat@angles.cat

 

Antoni Franco Caballé* Antoni Franco Caballé (PDeCAT) 3er tinent alcalde [Informació completa]

Obres Públiques, Urbanisme.

tfranco@angles.cat

 David Bohigas Vilalta* David Bohigas Vilalta (PDeCAT) Regidor [Informació completa]

Hisenda/Economia, Patrimoni.

dbohigas@angles.cat

Marta Triadó Margarit* Marta Triadó Margarit (PDeCAT) Regidora [Informació completa]

Benestar Social, Sanitat/Salut.

mtriado@angles.cat

Neus Moragas* Neus Moragas Fontané (AM) Regidora [Informació completa]

Promoció Econòmica i Turística, Fires.

nmoragas@angles.cat

 

Oposició

Sergi Riera Sau* Sergi Riera Sau (CUP) [Infomació completa]

Regidor

sriera@angles.cat

pere-espinet* Pere Espinet Coll (PAU)

Regidor

pespinet@angles.cat

esteve-callis* Esteve Callís Prat (PAU)

Regidor

ecallis@angles.cat

montserrat-garriga* Montserrat Garriga Gimbernat (PAU)

Regidora

mgarriga@angles.cat

anna-carrillo* Anna Carrillo Oriol (PAU)

Regidora

acarrillo@angles.cat

ernest-luz* Ernest Luz (PAU)

Regidor

eluz@angles.cat