Consistori – Regidors/es

consistori 2019-2023

Equip de govern

Àstrid Desset DessetAstrid Desset Desset (Junts x Cat)  Alcaldessa [Informació completa]

Seguretat Ciutadana, Govern Obert, Administració electrònica i Recursos Humans

adesset@angles.cat

Jordi Pibernat Casas*Jordi Pibernat Casas (Junts x Cat) 1er tinent alcalde [Informació completa]

Ensenyament, Joventut, Comunicació, i instal·lacions esportives.

jpibernat@angles.cat

Rosa Torns Vila*Rosa Torns (Junts x Cat) 2on tinent alcalde [Informació completa]

Medi Ambient, Parcs i jardins, Neteja viària i d’espais públics

rtorns@angles.cat

Albert Roure Ferrer*Albert Roura Ferrer (Junts x Cat) 3er tinent alcalde [Informació completa]

Urbanisme i territori, Promoció econòmica, Promoció turística i Gestió de xarxes socials i web de turisme.

aroura@angles.cat

 David Bohigas Vilalta*David Bohigas Vilalta (Junts x Cat) Regidor [Informació completa]

Hisenda/Economia, Patrimoni.

dbohigas@angles.cat

Esteve Trias Caparrós*Esteve Trias Caparrós (Junts x Cat) Regidor [Informació completa]

Cultura i Festes tradicionals

etrias@angles.cat

Neus Moragas Fontané*Neus Moragas Fontané (Junts x Cat) Regidora [Informació completa]

Serveis i projectes socials, Sanitat i salubritat, Espais públics, Salut pública i Polítiques d’igualtat i habitatge.

nmoragas@angles.cat

Jordi Blanquez Berenguer*Jordi Blanquez Berenguer (Junts x Cat) Regidor [Informació completa]

Obra pública, Brigada i Serveis Municipals

jblanquez@angles.cat

Neus Ros Vicente*Neus Ros Vicente (Junts x Cat) Regidora [Informació completa]

Activitats esportives, promoció i organització de fires

nros@angles.cat

 

Oposició

pere-espinet* Pere Espinet Coll (PAU) [No ha facilitat declaració de bens ni currículum per publicar]

Regidor

pespinet@angles.cat

esteve-callis* Esteve Callís Prat (PAU) [No ha facilitat declaració de bens ni currículum per publicar]

Regidor

ecallis@angles.cat

WhatsApp Image 2019-07-03 at 10.33.51* Imma Jimenez Pla (PAU) [No ha facilitat declaració de bens ni currículum per publicar]

Regidora

ijimenez@angles.cat

WhatsApp Image 2019-07-03 at 10.33.59* Antoni Ruiz Palma (PAU) [No ha facilitat declaració de bens ni currículum per publicar]

Regidor

aruiz@angles.cat