Consistori – Regidors/es

consistori 2019-2023

Equip de govern

Jordi Pibernat Casas*Jordi Pibernat Casas (Junts x Cat) Alcalde [Informació completa]

Gerència i gabinet d’alcaldia, Relacions institucionals, Recursos Humans i Coordinació d’Àrees, Govern Obert i Administració electrònica, Educació i Formació.

jpibernat@angles.cat

Rosa Torns Vila*Rosa Torns (Junts x Cat) 1ra tinent alcalde [Informació completa]

Medi Ambient, Parcs i jardins, Neteja viària i d’espais públics

rtorns@angles.cat

Albert Roure Ferrer*Albert Roura Ferrer (Junts x Cat) 2n tinent d’alcalde [Informació completa]

Urbanisme i territori, Promoció econòmica, Promoció turística i Gestió de xarxes socials i web de turisme.

aroura@angles.cat

Esteve Trias Caparrós*Esteve Trias Caparrós (Junts x Cat) 3r tinent d’alcade [Informació completa]

Seguretat Ciutadana i Comunicació i Protocol.

etrias@angles.cat

 David Bohigas Vilalta*David Bohigas Vilalta (Junts x Cat) Regidor [Informació completa]

Hisenda/Economia, Patrimoni.

dbohigas@angles.cat

Neus Moragas Fontané*Neus Moragas Fontané (Junts x Cat) Regidora [Informació completa]

Serveis i projectes socials, Sanitat i salubritat, Espais públics, Salut pública i Polítiques de Joventut d’igualtat i habitatge.

nmoragas@angles.cat

Jordi Blanquez Berenguer*Jordi Blanquez Berenguer (Junts x Cat) Regidor [Informació completa]

Obra pública, Brigada i Serveis Municipals

jblanquez@angles.cat

Neus Ros Vicente*Neus Ros Vicente (Junts x Cat) Regidora [Informació completa]

Cultura, Festes tradicionals, promoció i organització d’esdeveniments i fires

nros@angles.cat

*Joan Valéncia Palom (Junts x Cat) Regidor [Informació completa]

Entitats i Instal·lacions Esportives.

jvalencia@angles.cat

Oposició

pere-espinet* Pere Espinet Coll (PAU) [Informació completa]

Regidor

pespinet@angles.cat

esteve-callis* Esteve Callís Prat (PAU) [Informació completa]

Regidor

ecallis@angles.cat

WhatsApp Image 2019-07-03 at 10.33.51* Imma Jimenez Pla (PAU) [Informació completa]

Regidora

ijimenez@angles.cat

WhatsApp Image 2019-07-03 at 10.33.59* Antoni Ruiz Palma (PAU) [Informació completa]

Regidor

aruiz@angles.cat